Mürşide Altınçubuk öğretmeni Didem Ekiz rehberliğinde 5 öğrenciyle yürütülen proje kapmasında öğrenciler ‘Enerji Dedektifleri” görevini üstlendi.
BİLİNÇLİ ENERJİ TÜKETİMİ HAKKINDA FARKINDALIKÖğrenciler teneffüste sınıfların elektriklerini kontrol ederek bir çizelge hazırladılar. Aynı zamanda öğrenciler okula bilinçlenme videoları izlettiler ve enerji tasarrufu ile ilgili afişler astılar.
Mürşide Altınçubuk öğrencileri uluslararası proje kapsamında farklı kültürleri tanırken, çevrimiçi toplantılar sayesinde İngilizlerini de geliştirler.Bilinçli enerji tüketiminin kazandırılması amaçlanan projeyle genç nesiller doğal mirasın korunması konusunda da farkındalık sahibi oldular.
![](https://www.egeninsesi.com/ckeditor_assets/pictures/70413/content_hocam.jpeg)
![](https://www.egeninsesi.com/ckeditor_assets/pictures/70412/content_hocam_2.jpeg)
![](https://www.egeninsesi.com/ckeditor_assets/pictures/70414/content_offf.jpeg)